fbpx

KAS IR AQUAFIRE®?

AQUAFIRE® ir cementa kompozītu paneļi – viegli, nedegoši (A1 klase), ar augstiem siltumizolācijas rādītājiem. Paneļi ir ļoti viegli sagriežami, ūdensizturīgi, un tos iespējams izmantot gan iekšdarbos, gan ārdarbos. Aquafire paneļiem ir izliekuma rādiuss 2m, tāpēc ir lieliski piemēroti izmantošanai izliektās ēkās un iekšējās sienās. AQUAFIRE® paneļi nedeformējas, nedrūp un ir izcils materiāls keramisko flīžu, stikla mozaīkas, ķieģeļu seguma vai cita veida pārklājuma uzklāšanai. Izmantojami ventilējamo fasāžu bezšuvju sistēmās.

 

PIELIETOJUMS

Aquafire paneļi ir ļoti izturīgi, arī pret ķīmisko un bioloģisko iedarbību, padarot tos piemērotus izmantošanai gan iekštelpās, gan ārpus tām, ieskaitot ēku ārējo apšuvumu, ventilējamās fasādēs, ārējās sienās, nenesošajās konstrukcijās, izliektās virsmās, grīdās, jumtos un nojumēs, balkonos un terasēs, mansardos, vīna pagrabos un tehniskajās telpās. Aquafire ir ideāli piemērots telpām, kurās ir augsts mitruma līmenis – dušas, vannas istabas, peldbaseini, spa zonas, saunas, pirtis, ķīmiskās tīrītavas un virtuvēs. Kā pārklājumu konstrukcijās, kas pakļautas augstai temperatūrai, piemēram, skursteņos un katlu telpās.

Kā arī sertificētos ugunsdrošos risinājumos (līdz 240 min) - sienas, starpsienas, pārkares, griesti.

 

Image
Image
Izmērs: 1200 x 2000 mm
Svars: 12 kg/m2
Biezums: 12.5 mm
Cementa kompozītu panelis - īpaši viegls, ar augstiem izolācijas rādītājiem, ļoti izturīgs pret ūdeni, var izmantot iekš- vai ārdarbos. Tas nesadalās, nedeformējas, neplīst un nedrūp.
Izmērs: 1 x 50 m
Svars: 160 gr/m2
Armēšanas siets. Sārmu izturīga stiklašķiedra, kas paredzēta AQUAFIRE® paneļu virspusēja pārklājuma stiprināšanai. RETE AQUAFIRE® ir izturīgs pret sārmiem un atmosfēras iedarbību.
Image
Image
Sajaukta, pulverveida vienkomponenta cementa java. Paredzēta AQUAFIRE® paneļu pārklāšanai āra apstākļos. RASANTE AQUAFIRE® ir viegli uzklājama. Tai ir izcila saķere, izolācijas rādītāji un veiktspēja, kā arī īsāks žūšanas laiks.
Nelietot temperatūrās, kas zemākas par +5 °C vai augstākas par + 30 °C. Nelietot uz sasaluša vai mitra paneļa. Nelietot stiprā saules gaismā vai, ja pastāv stipra lietus vai vēja draudi.
Sajaukta, pulverveida vienkomponenta cementa java AQUAFIRE® paneļu pārklāšanai iekštelpās ar augstiem mitruma rādītājiem. Tai ir izcila saķere un veiktspēja, kā arī īsāks žūšanas laiks.
Nelietot temperatūrās, kas zemākas par +5 °C vai augstākas par +30 °C. Nelietot uz sasaluša vai mitra paneļa. Nelietot stiprā saules gaismā vai, ja pastāv stipra lietus vai vēja draudi.
Image
Image
Montāžas skrūve no apstrādāta tērauda AQUAFIRE® paneļu piestiprināšanai pie tērauda konstrukcijām ar biezumu no 0,6 mm līdz 2 mm. Skrūve spējīga pretoties korozijai (1000h sālsūdens tests), kas garantē ilgu kalpošanas laiku pat agresīvā vidē vai tiešā laikapstākļu ietekmē. Skrūve ir pašurbjoša un pašzeņķējoša – tas ļauj veikt montāžu bez priekšurbumiem.  
 

SIA WOLF GROUP LATVIA

Tālrunis: +371 67702052
E-pasts: [email protected]
Adrese: Katlakalna iela 11 k-1, Rīga

 


Rolands Naglis
Biznesa attīstības vadītājs
+371 29296873 

[email protected]Agris Štoks
Projektu vadītājs
+371 25430532
© Copyright 2022 Webone Latvia. All Rights Reserved.